O nás

 Svopex food cz s.r.o. se již od roku 1989 zaměřuje na výrobu kvalitních lahůdek. Vyrábíme pomazánky, aspiky, obložené chlebíčky, saláty různých typů a mnohé další lahůdky. Lahůdky vyrábíme denně čerstvé a denně je také rozvážíme po celé Severní Moravě. Zásobujeme obchody, obchodní sítě, řeznictví, pekařství, restaurace, bistra, rychlá občerstvení, kantýny, cukrárny, kavárny, nemocnice, domovy pro seniory aj. Na objednávku vám zajistíme také výborné pohoštění na svatby, rauty, oslavy a jiné společenské akce.

 

 

Minimum přídavných látek a důraz na kvalitu surovin

Dlouhodobě klademe důraz na tradiční a nové moderní chutě, ale také na použití kvalitních surovin. Používáme jen nezbytné minimum přídavných látek (tzv. éček) a suroviny nakupujeme v co nejlepší kvalitě od místních firem. Není naším cílem vyrábět s minimálními náklady pouze jedlé lahůdky nevalné či nevýrazné chuti. Raději jdeme cestou nepatrně vyšší ceny, ale opravdové chuti a hlavně kvality. Takové lahůdky, které si zákazníci kupují znovu a znovu.

Nabízíme:

  • Bulharské a další pomazánky – 3 druhy Bulharských pomazánek hlavně z hovězího masa, spousta dalších jemně šlehaných pomazánek různých typů
  • obložené chlebíčky – většina s výběrovou šunkou
  • Beskydské chlebíčky s velkým podílem uzenin  
  • aspikové výrobky – výběr lahůdek v aspiku
  • saláty – vždy čerstvé saláty bez zbytečných konzervantů, široký výběr, jak tradičních i moderních chutí

 

Zpět do obchodu